Skvelá ponuka pre strieborných dofákov

Skvelá ponuka pre strieborných dofákov

Príležitosti pre mladých

5. februára 2018

Spolu s Unimak sme pripravili prekvapenie pre strieborných dofákov, ktorých láka štúdium v zahraničí.

Uvažuješ nad štúdiom v zahraničí mimo Česka a Slovenska, no nevieš sa zorientovať vo výbere škôl, predmetov či komplikovanom prijímacom pohovore? 
 
Ak si absolvent striebornej úrovne DofE a aspoň na jednu z týchto otázok si odpovedal pozitívne, pomoc od skúsených je už na ceste.
 
Ako na to?
 
Choď na unimak.sk/dofe
Vyplnň pár základných údajov o sebe
Unimak ťa následne spojí s niekým, kto študuje tebe príbuzný odbor a poradí ti, ako sa najlepšie pripraviť na toto štúdium. Zároveň ti rád pozdieľa vlastné skúsenosti a odpovie na akékoľvek zvedavé otázky.
 
Unimak je občianske združenie slovenských a českých študentov na top zahraničných školách, ktorí na základe vlastných skúseností zadarmo pomáhajú s výberom školy a odboru, prijímacím procesom, poskytujú informácie o tom, čo také štúdium obnáša, ale taktiež, čo môžeš očakávať po ukončení štúdia. Od roku 2016 taktiež každoročne usporadúvajú sériu prednášok a workshopov Makovice za hranice, kde členovia Unimaku zdieľajú svoje skúsenosti priamo na stredných školách a iných eventoch. V minulom roku pomohli viac než 120 študentom a navštívili 25 slovenských a českých stredných škôl.
 

Predchádzajúci Ďalšie novinky Nasledujúce

Pozri sa na naše videá

DofE na YouTube

Podporte mladých

Aj vy môžete prispieť k tomu, aby mladí ľudia, odhalili svoj potenciál a uspeli v živote.

Zostaň v obraze

Národná kancelária programu vás bude pravidelne informovať..

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Všetky polia sú povinné ( * ). Ďakujeme