MeetUpDay ide na východ!

MeetUpDay ide na východ!

Akcie

2. októbera 2018

Najväčšia koncentrácia inšpirácie pre nadšencov práce s mladými sa blíži. Už 19. októbra 2018 sa v Prešove stretnú naši Vedúci a Koordinátori DofE, inšpiratívni speakri, tím DofE a ľudia zo siete DofE s rovnakou krvnou skupinou.

Výnimočný deň špeciálne pre našich Vedúcich a Koordinátorov DofE je tu opäť!

Registrujte sa do 10. októbra, 2018 na web stránke www.meetupday.sk.

Po troch úspešných ročníkoch MeetUpDay, inšpiratívnych stretnutí našich Vedúcich a Koordinátorov, ktorí aktívne podporujú a motivujú našich Dofákov na svojej ceste za splnenými cieľmi a snami, prinášame MeetUpDay aj do Prešova, bližšie k našim Vedúcim a Koordinátorom zo stredného a východného Slovenska.

Čo ich počas MeetUpDay 2018 čaká?

✔ Biznis konzultant a kouč, Peter Pouchlý, Ti ponúkne konkrétne nápady, ako využívať moderné rozprávanie príbehu (storytelling) v rámci výučby.

✔ Eva Timková, známa koučka pôsobiaca v Košiciach, Ti pomôže zamyslieť sa nad tým, ako cez sebazpoznanie efektívnejšie znášať zmeny v škole a živote.

✔ Moderovaná diskusia o zdieľaní skúseností Ťa inšpiruje v oblasti práce s mladými.

Ak ste Vedúci alebo Koordinátor DofE, príďte, stretnite špičky v couchingu či psychológii, a užite si pohodový a inšpiratívny deň v spoločnosti ľudí zo siete DofE s rovnakou krvnou skupinou. A hlavne si na jeseň oddýchnite v príjemnom prostredí reštaurácie Išľa, ktorá sa nachádza na okraji malebného mesta Prešov.

Dôležité info:

✔ Všetci Vedúci a Koordinátori DofE majú vstup bezplatne. Pozýva Vás Národná kancelária DofE a náš partner Towercom.

✔ Počet voľných miest je 80. V prípade, že sa kapacita naplní, budeme môcť zo všetkých prihlásených pozvať maximálne 2 zástupcov jedného Miestneho centra. V prípade nižšieho záujmu vás budeme priamo kontaktovať s možnosťou o pozvanie ďalších členov vášho DofE tímu na škole.

✔ Potvrdenie Vašej účasti na MeetUpDay 2018 vám pošleme do 12.10.2018

✔ Tým, že tento rok prinášame MeetUpDay 2018 aj na východ bližšie k vám, cestovné a ubytovacie náklady nepreplácame. Ak by to však mala byť prekážka pre Vašu účasť, určite sa nám ozvite a spoločne niečo vymyslíme.

Už teraz sa nevieme dočkať MeetUpDay 2018!

Registrujte sa do 10. októbra, 2018 na web stránke www.meetupday.sk.

Predchádzajúci Ďalšie novinky Nasledujúce

Pozri sa na naše videá

DofE na YouTube

Podporte mladých

Aj vy môžete prispieť k tomu, aby mladí ľudia, odhalili svoj potenciál a uspeli v živote.

Zostaň v obraze

Národná kancelária programu vás bude pravidelne informovať..

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Všetky polia sú povinné ( * ). Ďakujeme