MeetUpDay 2018 je tu opäť!

MeetUpDay 2018 je tu opäť!

Akcie

23. mája 2018

Najväčšia koncentrácia inšpirácie pre nadšencov práce s mladými sa blíži.

Výnimočný deň špeciálne pre našich Vedúcich a Koordinátorov DofE je tu opäť! Registrujte sa do nedele, 3. júna, 2018 na tejto web stránke. 

 

Minulý rok sa nám v DofE spoločne podaril veľký úspech. Program sa vďaka nezištnej pomoci a energii našich Vedúcich a Koordinátorov stal jedným z troch najrýchlejšie rastúcich na celom svete. A tak dnes tisícky mladých ľudí na celom Slovensku, od Veľkých Levárov po Sninu, pracujú na splnení svojich cieľov a snov.

 

Každý jeden Vedúci a Koordinátorv DofE výrazne prispel k tomuto úspechu. Oni sú tí, ktorí inšpirujú a podporujú mladých v prekonaní svojej lenivosti, nastavovaní vlastných priorít, väčšej zodpovednosti za svoje činy a okolie.

 

Keďže si uvedomujeme, že motivácia našich Vedúcich a Koordinátorov, rovnako ako Dofákov, je pre nás všetkých nesmierne dôležitá, organiujeme pre nich už tretí ročník MeetUpDay 2018, ktorý sa bude niesť práve v tejto téme.

 

MeetUpDay, ktorého sa minulý rok zúčastnilo vyše 50 Vedúcich a Koordinátorov DofE z celého Slovenska, je skvelou kombináciou nových vedomostí a zážitkov. Navyše ponúka príležitosť na inšpiratívne rozhovory a oddych.

 

Čo ich počas MeetUpDay 2018 čaká?

Mentálny kouč hokejistu Jaromíra Jágra, Marián Jelínek, im okrem iného pomôže zamyslieť sa nad tým, či je možné sa naučiť motivácii, pokiaľ ju v sebe niekto nemá. Zábavná mobilná escape room z dielne Roberta Čierňavu rozvinie ich skúsenosti s fungovaním v tíme, používaním vedomostí a motiváciou. O nápadoch, ako vytvoriť skutočnú DofE komunitu na škole, sa budú rozprávať počas facilitovanej diskusie s názvom “Môj život s DofE”.  

 

Ak ste Vedúci alebo Koordinátor DofE, príďte, stretnite špičky v couchingu či psychológii, a užite si pohodový a inšpiratívny deň v spoločnosti ľudí zo siete DofE s rovnakou krvnou skupinou. A hlavne si ku koncu školského roka oddýchnite v príjemnom prostredí televíznej veže Kamzík s výhľadom, ktorý stojí za to.

 

Dôležité info:

✔️Všetci Vedúci a Koordinátori DofE majú vstup bezplatne. Pozýva Vás Národná kancelária DofE a náš partner Towercom.

✔️Počet voľných miest je 80. V prípade, že sa kapacita naplní, budeme môcť zo všetkých prihlásených pozvať maximálne 2 zástupcov jedného Miestneho centra. Potvrdenie Vašej účasti na MeetUpDay 2018 vám pošleme 4. júna 2018.

✔️Z kapacitných dôvodov sa Vedúci alebo Koordinátor DofE môže zúčastniť iba 1 Meetupday ročne.

✔️Tým, že tento rok prinášame MeetUpDay 2018 aj mimo Bratislavy (Prešov, 19. októbra 2018), cestovné a ubytovacie náklady nepreplácame. Ak by to však mala byť prekážka pre Vašu účasť, určite sa nám ozvite a spoločne niečo vymyslíme.

 

Už teraz sa nevieme dočkať MeetUpDay 2018!


 

Predchádzajúci Ďalšie novinky Nasledujúce

Pozri sa na naše videá

DofE na YouTube

Podporte mladých

Aj vy môžete prispieť k tomu, aby mladí ľudia, odhalili svoj potenciál a uspeli v živote.

Zostaň v obraze

Národná kancelária programu vás bude pravidelne informovať..

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Všetky polia sú povinné ( * ). Ďakujeme