Výročné správy

Naša organizácia bola založená v marci 2015 a každý rok budeme bilancovať naplnenie stanovených cieľov prostredníctvom výročnej správy alebo účtovnej závierky, ktorými sa budeme snažiť preukázať naše čestné a efektívne nakladanie s použitými prostriedkami.

Za rok 2015 tu nájdete účtovnú závierku, ktorá obsahuje hodnotenie ekonomického vývoja za daný rok, ako aj jednostránkový sumár napĺňania cieľov a plánu na daný rok. Vyhodnotenie pilotného ročníka programu v Bratislavskom kraji obsahuje základné vyhodnotenie fungovanie programu od júna 2015 do júna 2016. 

Za rok 2016 tu nájdete účtovnú závierku, ktorá obsahuje hodnotenie ekonomického vývoja a napĺňania cieľov na daný rok. 

Za rok 2017 tu nájdete účtovnú závierku, ktorá obsahuje hodnotenie ekonomického vývoja a napĺňania cieľov na daný rok. Prý krát v účtovnej závierke nájdete aj výrok auditora k účtovnej závierke. Vyhodnotenie prvých troch rokov DofE na Slovensku obsahuje nielen vyhodnotenie fungovania programu medzi rokmi 2015 a 2017, ale taktiež ciele a rozpočet na roky 2018 až 2020.

Za rok 2018 tu nájdete účtovnú závierku, ktorá obsahuje hodnotenie ekonomického vývoja a napĺňania cieľov na daný rok spolu s výrokom auditora k účtovnej závierke.

Za rok 2019 tu nájdete účtovnú závierku, ktorá obsahuje hodnotenie ekonomického vývoja a napĺňania cieľov na daný rok spolu s výrokom auditora k účtovnej závierke.

Za rok 2020 tu nájdete účtovnú závierku, ktorá obsahuje hodnotenie ekonomického vývoja a napĺňania cieľov na daný rok spolu s výrokom auditora k účtovnej závierke.

Pozri sa na naše videá

DofE na YouTube

Podporte mladých

Aj vy môžete prispieť k tomu, aby mladí ľudia, odhalili svoj potenciál a uspeli v živote.

Zostaň v obraze

Národná kancelária programu vás bude pravidelne informovať..

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Všetky polia sú povinné ( * ). Ďakujeme