ORB pre účastníkov

Od 11. mája 2017 spúšťame nové ORB pre aj pre Účastníkov. Toto sú otázky, ktoré by Ťa mohli zaujímať.

FAQ - Najčastejšie otázky a naše odpovede

PRIHLÁS SA DO WEBOVEJ VERZIE NOVÉHO ORB

STIAHNI SI NOVÚ APLIKÁCIU ORB NA ANDROID

STIAHNI SI NOVÚ APLIKÁCIU PRE iOS 

 

Prečo spúšťame nové ORB?

Rozhranie je prehľadnejšie a rýchlejšie. Systém je viac prispôsobený Tvojim potrebám a pre Vedúcich je intuitívnejší. Bude fungovať ako vylepšené webové rozhranie v prehliadači a aj ako aplikácia.

Aké výhody bude mať aplikácia?

Mobilná aplikácia uľahčí zapisovanie aktivity a budeš vedieť napríklad pridávať fotky rovno k zápisom. Bude aj jasnejšie v akej fáze plnenia cieľu sa nachádzaš, pretože sa budú percentá dokončenia zobrazovať pre všetky oblasti. A hlavne – zápis môžete urobiť pokojne na zastávke, kým čakáte na autobus.

Aplikácie sú celkom dve. Jedna je určená pre vedúcich, druhá je pre účastníkov. Aplikácie medzi sebou navzájom komunikujú a poskytujú informácie, často i za pomoci upozornení priamo v mobile. Takže Tvoj vedúci bude vidieť Tvoju aktivitu.

Na akých systémoch funguje mobilná aplikácia?

Momentálne funguje na systéme Android a iOS. Aplikácia bude tiež fungovať na iPadoch a tabletoch s Androidom.

Ako sa prihlásim do aplikácie?
V pondelok 8. mája končí funkčnosť starého ORB, nové sa spúšťa vo štvrtok 11. mája. Do mailu Ti príde link, na ktorom si zmeníš heslo a takto získaš prístup do nového ORB. Na mail Ti taktiež prídu aj QR kódy a linky na ktorých si budeš môcť stiahnuť aplikácie pre Android aj iOS. Ak email nedorazil, skontroluj si prosím aj spam. Ak ho nenájdeš ani tam, napíš nám na orb@dofe.sk.

Neprišiel Ti email na reset hesla?

V prípade ak neprichádza email z ORB ohľadom zmeny hesla nevytváraj si nový profil, ale na onlinerecordbook.org stlač pole "Zabudol si heslo?" a nastav nové heslo. V prípade ak Ti email nepríde ani potom, kontaktuj národnú kanceláriu na orb@dofe.sk. 

Budú tam všetky všetky dáta?
Áno, tie sa automaticky preklopia, mal by ste ich nájsť ľahko v novom rozhraní. Urob si prosím rýchlu kontrolu – ak by bol problém, kontaktuj nás.

Bude fungovať platba za účastníkov?

Plánujeme ju do ORB zaintegrovať, mala by fungovať od septembra. O tejto téme vám posunieme podrobné informácie, hneď ako ich budeme mať k dispozícii.

Užitočné linky a návody

Tu nájdeš návody a tutoriály, ktoré by Ti mali uľahčiť život:

NÁVOD NA POUŽÍVANIE WEBOVEJ APLIKÁCIE

NÁVOD NA POUŽÍVANIE APLIKÁCIE ANDROID A iOS

Ochrana osobných údajov

Zaväzujeme sa zaobchádzať s tvojim osobnými údajmi v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z. z., o ochrane osobných údajov, a to takým spôsobom, aby nemohlo dôjsť k neoprávnenému znejžitiu týchto údajov.

Registráciou v ORB súhlasíš s podmienkami jej používania. 


Ak narazíš na problém alebo vec, ktorá nie je zodpovedaná, alebo nefunguje, kontaktuj svojho Vedúceho na Miestnom centre. Poprípade nám pošli mail na orb@dofe.sk
Otázky budeme postupne doplňovať.

Pozri sa na naše videá

DofE na YouTube

Podporte mladých

Aj vy môžete prispieť k tomu, aby mladí ľudia, odhalili svoj potenciál a uspeli v živote.

Zostaň v obraze

Národná kancelária programu vás bude pravidelne informovať..

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Všetky polia sú povinné ( * ). Ďakujeme