Dobrodružné expedície - International Trained Activity Providers (ITAP)

Dobrodružné expedície - International Trained Activity Providers (ITAP)

Príležitosti pre dobrovoľníkov

24. októbera 2016

The Duke of Edinburgh's International Award Foundation v Londýne, ktorá licencuje aj Národnú kanceláriu na Slovensku, licencuje taktiež externé organizácie, ktoré sú vhodné pre poskytovanie sekcie Dobrodružná expedícia a Projekt pre Miestne centrá - tieto organizácie sa nazývajú International Trained Activity Providers (ITAP). ITAP môže byť obchodná spoločnosť alebo nezisková organizácia a je zvyčajne schopná poskytnúť časť programu DofE v plnom rozsahu.

Licencia ITAP je štandardom kvality, ktoré odráža schopnosť organizácie plniť požiadavky a podmienky oblasti programu DOfE, vrátane potreby vyškolenia zamestnancov ITAP. Miestne centrum sa teda môže rozhodnúť pre spoluprácu s ITAPs na poskytnutie oblasti Dobrodružná cesta a Rrezidenčný projekt, avšak zodpovednosť za zdravie a bezpečnosť svojho majetku a mladých ľudí ostáva na Miestnom centre.
 
ITAP sú vhodné napríklad pri organizácií Medzinárodných expedícií nakoľko to sú organizácie licencované po celom svete. Aktuálny zoznam licencovaných ITAP nájdete na stránke The Duke of Edinburgh's International Award Foundation

Predchádzajúci Ďalšie novinky  

Pozri sa na naše videá

DofE na YouTube

Podporte mladých

Aj vy môžete prispieť k tomu, aby mladí ľudia, odhalili svoj potenciál a uspeli v živote.

Zostaň v obraze

Národná kancelária programu vás bude pravidelne informovať..

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Všetky polia sú povinné ( * ). Ďakujeme