Michal Liday, Správna rada DofE

Michal Liday, Správna rada DofE

Story

"Súčasnosť ponúka prakticky neobmedzené možnosti. No je veľmi dôležité byť správne pripravený v správny čas. Rozdiel medzi dobrými a najlepšími často spočíva v detailoch. Zapojenie sa do DofE je jedným z výborných spôsobov ako sa dobre pripraviť na to, kedy príde práve tá vaša šanca." Michal Liday, CEO Tatra banka

V čom je DofE pre Michala unikátny program?

"DofE učí študentov byť vytrvalý a dôsledný v dosahovaní svojich cieľov. Ukazuje im, že ak chcú byť úspešní,  musia na ceste za svojimi snami pracovať krok po kroku. Práve tieto princípy v kombinácií s osobitým prístupom ku každému jednému študentovi vytvárajú skvelý základ pre rast nových lídrov."

Prečo je DofE zaujímavé pre Michala ako CEO Tatra banky a ako je DofE relevantné pre zamestnávateľa?

"Sila našej banky a iných úspešných firiem spočíva v prvom rade v ľuďoch, ktorí túto firmu tvoria. Som veľmi hrdý na to, že v radoch našich zamestnancov vidím veľa nadšencov, ktorí sa nezľaknú prvých prekážok a ktorým nestačí byť priemerní. Práve toto považujem za recept ako byť dlhodobo úspešní. DofE sa snaží podporovať tieto vlastnosti už od začiatku programu, čo je výborná správa pre všetkých zamestnávateľov."

Predchádzajúci Ďalšie príbehy Nasledujúce

Pozri sa na naše videá

DofE na YouTube

Podporte mladých

Aj vy môžete prispieť k tomu, aby mladí ľudia, odhalili svoj potenciál a uspeli v živote.

Zostaň v obraze

Národná kancelária programu vás bude pravidelne informovať..

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Všetky polia sú povinné ( * ). Ďakujeme