V Prešove sa zišlo vyše 50 učiteľov a pracovníkov s mládežou zapojených do DofE.

V Prešove sa zišlo vyše 50 učiteľov a pracovníkov s mládežou zapojených do DofE.

Akcie

23. októbera 2018

Stalo sa tak v rámci obľúbeného podujatia MeetUpDay 2018, ktoré spolu s naším partnerom Towercom ponúkame tým, bez ktorých by sme len ťažko mohli rozvíjať mladých ľudí na Slovensku.

MeetUpDay 2018 zavítalo v piatok, 19. októbra, 2018 aj na východ - do Prešova.  

A tak sa naši učitelia mohli inšpirovať zaujímavými prednáškami, zdieľať medzi sebou svoje DofE skúsenosti ale hlavne si tiež oddýchnuť v príjemnom prostredí.  

O svoje know-how sa prišli podeliť Peter Pouchlý, ktorý im ponúkol konkrétne nápady, ako využívať moderné rozprávanie príbehu (storytelling) v rámci výučby. Eva Timková, známa koučka pôsobiaca v Košiciach, sa spolu s našimi učiteľmi zamýšľala nad tým, ako cez sebazpoznanie efektívnejšie znášať zmeny v škole a živote. Svoje skúsenosti s prácou s mladými si naši učitelia zdieľali počas interaktívnej moderovanej diskusie.

Z Národnej kancelárie DofE prišli učiteľov na východné Slovensko podporiť a pozdraviž aj riaditeľ NK Marián Zachar a jeho tím.  

Fotky z MeetUpDay 2018 v Prešove odhaľujú, že sme spolu strávili naozaj skvelý jesenný čas a už teraz sa tešíme a nevieme dočkať ďalšieho ročníka MeetUpDay 2019.

  Ďalšie novinky Nasledujúce

Pozri sa na naše videá

DofE na YouTube

Podporte mladých

Aj vy môžete prispieť k tomu, aby mladí ľudia, odhalili svoj potenciál a uspeli v živote.

Zostaň v obraze

Národná kancelária programu vás bude pravidelne informovať..

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Všetky polia sú povinné ( * ). Ďakujeme