DofE Network Slovakia

Platforma pre Teba a všetkých úspešných účastníkov Medzinárodnej ceny vojvodu z Edinburghu (skrátene DofE) na bronzovej, striebornej, či zlatej úrovni na Slovensku.

Využi príležitosť networkovať a niečo zažiť s ďalšími ocenenými, spolupracovať s Národnou kanceláriou DofE, stretnúť sa s úspešnými ľuďmi, zúčastniť sa zaujímavých akcií a workshopov, využiť v praxi svoje zručnosti i skúsenosti získané v DofE a ďalej ich rozvíjať. Daj si ďalší challenge a vyskúšaj si jednu z nasledujúcich rolí.

Aké roly máš možnosť zastávať?

Ambasádor DofE

Ak Ťa láka reprezentovanie DofE na zaujímavých akciách a chceš pomôcť svojím príbehom a skúsenosťami inšpirovať ďalších mladých k zapojeniu do DofE a zároveň zapracovať na svojich prezentačných zručnostiach, táto pozícia je stvorená pre Teba. Za dlhodobú podporu a pomoc s rozširovaním DofE získaš možnosť robiť ďalšiu úroveň programu priamo pod vedením niektorého člena Národnej kancelárie, alebo príležitosť ďalej sa rozvíjať na letnom medzinárodnom školení. 

(Pomocný) Vedúci v niektorom z miestnych centier

Ak máš viac ako 16 rokov touto cestou môžeš zostať v kontakte s organizáciou v ktorej si sa zúčastnil(a) DofE, alebo tiež pomôcť inému Miestnemu centru v Tvojom okolí (aktuálny zoznam zapojených organizácii nájdeš na tomto odkaze). Aj takto si môžeš plniť oblasť dobrovoľníctva v rámci DofE a získať šancu zamakať na sebe na ďalšej úrovni programu pod vedením člena Národnej kancelárie, či zúčastniť sa letného medzinárodného školenia.

Dobrovoľník v Národnej kancelárií

S Národnou kanceláriou DofE môžeš spolupracovať pravidelne, alebo príležitostne, a to napríklad s prípravou a realizáciou rôznych akcií vrátane ceremónií, s rozširovaním DofE či administratívou. 

Člen organizačného tímu DofE Network

Pokiaľ sa chceš priamo podieľať na rozvoji a fungovaní platformy, plánovať akcie pre seba a ostatných Dofákov, stačí prísť so svojimi nápadmi.

Ako na to?

Vyplň tento formulár a my sa Ti ozveme ako ďalej. S prípadnými otázkami sa pokojne obráť na network (at) dofe.sk. 

Aké výhody a možnoti Ti aktívne členstvo poskytuje?

  • Prispieť k ďalšiemu rozvoju DofE a zostať v kontakte s dianím okolo DofE,
  • Začleniť sa do komunity šikovných, aktívnych mladých ľudí,
  •  Najaktívnejší členovia môžu pokračovať v programe DofE na ďalšej úrovni priamo pod vedením členov Národnej kancelárie (odborníkov na vzdelávanie, projektový manažment, PR, či presvedčivú komunikáciu),
  • Prístup k špeciálnym ponukám od partnerov DofE Slovensko (vzdelávanie, workshopy, stáže),
  • Získať pomoc s prihlasovacím procesom na univerzity v zahraničí (napr. s tým ako napísať dobrý motivačný list),
  • Získať cenné skúsenosti a znalosti o chode neziskovej organizácie, usporadúvaní rôznych podujatí,
  • A v neposlednom rade kopu zážitkov a fun.

Pozri sa na naše videá

DofE na YouTube

Podporte mladých

Aj vy môžete prispieť k tomu, aby mladí ľudia, odhalili svoj potenciál a uspeli v živote.

Zostaň v obraze

Národná kancelária programu vás bude pravidelne informovať..

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Všetky polia sú povinné ( * ). Ďakujeme