Ako začať

Rád čelíš výzvam? Chceš sa dozvedieť viac o sebe a naplno rozvinúť svoj potenciál? Zapoj sa do Medzinárodnej ceny vojvodu z Edinburghu, zaži dobrodružstvo a získaj ocenenie, ktoré ti otvorí dvere do sveta.

Na cestu programom DofE sa môžeš vydať v ktorejkoľvek organizácii, kde na teba čaká vyškolený mentor a ďalší mladí ľudia zapojení do programu – takzvané Miestne centrum DofE.

S týmto mentorom sa dohodneš na aktivitách, ktorým sa chceš venovať v štyroch oblastiach programu a stanovíš si v každej z nich ciele, ktoré pre teba budú výzvou. Zvolíš si taktiež jednu z troch úrovní programu, ktoré sa líšia časovou náročnosťou.

Ak si študent alebo člen niektorého z Miestnych centier DofE a máš od 14 do 24 rokov, oslov kontaktnú osobu v danej organizácií. Možno zažiješ podobné dobrodružstvá ako zažili študenti z Cambridge International School Bratislava. Pod videom nájdeš mapu zapojených organizácií.

Slovenská Národná kancelária s pomocou The Duke of Edinburgh’s International Award Foundation v Londýne pilotne testovala program od júna 2015 do júna 2016 v 10 organizáciách v Bratislavskom kraji. Slovenská Národná kancelária získala akreditovanú licenciu 30. marca 2016 a od apríla 2016 poskytujeme program v ďalších krajoch Slovenska.

Mapa Miestnych centier DofE

Ak na mape nie je tvoja škola alebo organizácia tak skús osloviť niektorého z učiteľov na tvojej škole. Možno by chcel program na školu priniesť a umožniť ti tak program DofE absolvovať spolu so svojimi kamarátmi a spolužiakmi. To isté môžeš skúsiť v okolitých mládežníckych organizáciách. Ako zdroj informácií im môžeš odporučiť náš web www.dofe.sk.

Alebo môžeš vyplniť dotazník nižšie, odporúčiť nám organizáciu, kde by si DofE chcel a my sa im priamo ozveme.

Chcem sa zapojiť

Kontaktní formulář
Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Všetky polia sú povinné ( * ).
Ďakujeme

Pozri sa na naše videá

DofE na YouTube

Podporte mladých

Aj vy môžete prispieť k tomu, aby mladí ľudia, odhalili svoj potenciál a uspeli v živote.

Zostaň v obraze

Národná kancelária programu vás bude pravidelne informovať..

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Všetky polia sú povinné ( * ). Ďakujeme