Princom podpísaná grafika či originálna maľba. Začína sa DofE dražba

Podporte DofE a získajte originálne DofE dielo

Oslavujeme odkaz princa Philipa

Minuloročný jún 2021 sa na celom svete niesol v duchu oslavy cenného posolstva nášho zakladateľa vojvodu z Edinburghu, princa Philipa. Jeho viera v nekonečný potenciál mladých ľudí ho motivovala k tomu, aby pred skoro 70 rokmi založil rozvojový program pre mladých. 
Preto sme oslovili našich umelecky nadaných Dofákov, od ktorých sme dostali až 20 diel na témuAko mi princ Philip zmenil život. 

Do dražby sme nakoniecz vyše 20 umeleckýh prác vybrali 5 diel a 1 špeciálny pamätný Poustr. (viac info nižšie) 

Podporte DofE aj vy!

Dražbu spúšťame priamo na zlatej ceremónii v pondelok 27. Júna 2022 o 14:00. Svoje vysnívané dielo si môžete vybrať do pondelka 4. Júla 2022 20:00. 
Stačí napísať komentár na Facebooku pod dielo, o ktoré máte záujem.


Podpora z tejto akcie nám pomôže rozširovať DofE a zabezpečiť, aby každý mladý človek na Slovensku mal možnosť objaviť svoj potenciál a zažiť si pocit úspechu z naplnených cieľov a snov. 

Využite túto jedinečnú príležitosť. 

Podporte DofE a my vám ako poďakovanie darujeme diela Dofákov zachytávajúce ich talent, DofE zážitky a cenné posolstvo princa Philipa!

DofE diela

1. DofE Poustr - unikátny pamätný Poustr od madebythe: a Frenkyho Hříbala, ktorý zobrazuje princa Philipa vo svojej typickej póze vyprevádzajúceho skupinku Dofákov na expedíciu na Kráľovu Hoľu. POZOR - táto grafika je jediná svojho druhu! Je totiž podpísaná samotným synom zakladateľa programu, princom Edwardom. Celkovo sa vytlačilo len 100 kusov, tento jediný má podpis z kráľovskej rodiny.

2. Dory Čechová poskytla svoju ilustráciu s názvom :Thank you Philip” zobrazujúcu všetko, čo Dofákom priniesol do života princ Philip. 

3. Dielo “Vo svojej podstate sme rovnakí” od Aleca Borového zobrazuje človeka stojaceho v rade na púšti, ktoré podľa autora môže prostredím pripomínať smrť a fakt, že pred ňou sme si všetci rovní. 

4. “Loď, ktorá sa plaví do neznáma” je názov diela od Kristíny Vozárovej, ktorá týmto spôsobom chce pomôcť ďalším Dofákom plniť svoje ciele. 

5. Patrícia Jašíková poskytla svoj obraz “Never surrender!” zachytávajúci jednoduchosť a zložitosť života. 

6. V diele “Hor sa do hôr” Rebeca Tomagová zvečnila magický moment zo svojej bronzovej expedície DofE. 

Zvyšných 15 diel, ktoré sme získali od Dofákov, poputuje ako dar našim partnerom, ktorí stoja pri programe DofE a podporujú jeho rozvoj. Chceme, aby aj oni videli, že medzi sebou máme inšpiratívnych, vytrvalých, cieľavedomých a talentovaných Dofákov.