Oslavujeme odkaz a život princa Philipa. Pridajte sa k nám!

Celosvetová oslava, DofE Challenge 100, originálny Poustr či unikátna dražba. Štvrtok, 10. júna 2021 by princ Philip oslávil 100 rokov a my sme pripravili zaujímavé akcie, pri ktorých nemôžete chýbať.

Vojvoda z Edinburghu silno veril v nekonečný potenciál mladých ľudí. A cez DofE pomohol miliónom mladých ľudí na celom svete zažiť si pocit úspechu zo splnených cieľov a snov. 

 

Vo štvrtok, 10. júna 2021, by mal princ Philip 100 rokov, preto sme sa spolu s vyše 130 krajinami, kde sa program DofE realizuje, rozhodli celý mesiac jún venovať oslave života a cenného odkazu princa Philipa. 

 

Na aké DofE podujatia sa môžete v júni tešiť?

 

 

1. Prvá celosvetová oslava DofE - online podujatie

 

Práve v deň 10. júna 2021 o 15:00 sa po prvýkrát spojí celý svet v jednom výnimočnom online globálnom podujatí, ktoré je hlavne určené miliónom Dofákov na celom svete, ich učiteľom, dobrovoľníkom, mentorom, podporovateľom, a všetkým, ktorí sú súčasťou veľkej DofE rodiny.


Silu a pozitívny celosvetový dopad programu DofE budeme naživo spoločne na celom svete oslavovať so synom zakladateľa, princom Edwardom. Tešiť sa môžete na inšpiratívne príbehy, piesne či videá a príbehy Dofákov z celého sveta. 


Pozor, nenechajte si ujsť - Aj stredoškolák zo Sučian, Timotej Oršula, bude súčasťou programu! Dokonca sa porozpráva s Princom Edwardom, synom zakladateľa DofE, a zahrá si DofE quiz s ďalšími deviatimi Dofákmi z Kene, Kanady, Saudskej Arábie či Číny.

 

Ak chcete, aby vám toto podujatie neušlo, zarezervujte si svoje miesto ešte dnes TU.

-----------

 

2. Online fundraisingová výzva - DofE Challenge 100

 

Na celom svete sa školy, učitelia či známe osobnosti zo spoločenského a biznis sveta rozhodli vyhrnúť si tento mesiac rukávy a priamo podporiť rozvoj programu DofE cez online fundraisingovú výzvu DofE Challenge 100. 


Pozor, nenechajte si ujsť - Na Slovensku sa môžete tešiť napríklad na britského veľvyslanca, ktorý prejde po Slovensku 100 kilometrov TU, alebo nášho riaditeľa Mariána Zachara, ktorý bude posielať dobro a potiť krv na bicykli TU.

 

Všetky DofE Challenge 100 nájdete na tejto stránke.

-----------

 
3. Limitovaná edícia Poustr DofE
 

Spojili sme sily so slovenskou firmou madebythe: Tá sa okrem úspešných žurnálov venuje aj výrobe plagátov - Poustrov - ktoré zlepšujú Slovensko. Vznikla tak originálna limitovaná edícia Poustra, ktorý zobrazuje príbeh a odkaz princa Philipa. Vytvorili sme ju, aby sme mohli krásnym dielom spoločne osláviť inšpiratívny život zakladateľa DofE, a taktiež, aby sme pomohli zapojiť ďalších mladých ľudí do programu a dali im tak šancu uspieť. Autorom DofE Poustra je umelec Frenky Hříbal. 

 

Podporte zapojenie ideálne aspoň 1 mladého človeka do DofE a my vám pošleme krásny Poustr z limitovanej edície. 

Viac info a vizuálov DofE Poustru nájdete TU.

 

-----------

 

4. Dražba DofE 

 

Medzi našimi Dofákmi a priateľmi DofE sme našli umelcov, maliarov, fotografov, grafikov a rôzne kreatívne duše, ktoré sa s nami podelili o svoje umenie a stvárnili tak posolstvo princa Philipa.

 

V pondelok, 21. júna 2021 09:00 preto spúšťame prvú Dražbu DofE, z ktorej výťažok nám pomôže šíriť DofE a zabezpečiť tak, aby každý mladý človek na Slovensku mal možnosť objaviť svoj potenciál a zažiť si pocit úspechu z naplnených cieľov a snov. 

 

Pozor, nenechajte si ujsť - svoju fotografiu do DofE Dražby venoval aj známy slovenský fotograf, ktorého fotografie sa objavili aj v Americkej tlačovej agentúre. 

Do DofE Dražby sa môžete zapojiť aj vy na tomto linku. (k dispozícii od 10. júna 2021)

-----------

Tešíme sa, že budete súčasťou oslavy života princa Philipa, vojvodu z Edinburghu a pomôžete nám tak šíriť jeho cenný odkaz a vieru v nekonečný potenciál mladých ľudí po celom Slovensku. 

 

Pozri sa na naše videá

DofE na YouTube

Podporte mladých

Aj vy môžete prispieť k tomu, aby mladí ľudia, odhalili svoj potenciál a uspeli v živote.

Zostaň v obraze

Národná kancelária programu vás bude pravidelne informovať..

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Všetky polia sú povinné ( * ). Ďakujeme