Oslavujeme odkaz a život princa Philipa. Pridajte sa k nám!

Celosvetová oslava, DofE Challenge 100, originálny Poustr či unikátna dražba. Štvrtok, 10. júna 2021 by princ Philip oslávil 100 rokov a my sme pripravili zaujímavé akcie, pri ktorých nemôžete chýbať.

Vojvoda z Edinburghu silno veril v nekonečný potenciál mladých ľudí. A cez DofE pomohol miliónom mladých ľudí na celom svete zažiť si pocit úspechu zo splnených cieľov a snov. 

 

Vo štvrtok, 10. júna 2021, by mal princ Philip 100 rokov, preto sme sa spolu s vyše 130 krajinami, kde sa program DofE realizuje, rozhodli celý mesiac jún venovať oslave života a cenného odkazu princa Philipa. 

 

Na aké DofE podujatia sa môžete v júni tešiť?

 

 

1. Prvá celosvetová oslava DofE - online podujatie

 

Práve v deň 10. júna 2021 o 15:00 sa po prvýkrát spojí celý svet v jednom výnimočnom online globálnom podujatí, ktoré je hlavne určené miliónom Dofákov na celom svete, ich učiteľom, dobrovoľníkom, mentorom, podporovateľom, a všetkým, ktorí sú súčasťou veľkej DofE rodiny.


Silu a pozitívny celosvetový dopad programu DofE budeme naživo spoločne na celom svete oslavovať so synom zakladateľa, princom Edwardom. Tešiť sa môžete na inšpiratívne príbehy, piesne či videá a príbehy Dofákov z celého sveta. 


Pozor, nenechajte si ujsť - Aj stredoškolák zo Sučian, Timotej Oršula, bude súčasťou programu! Dokonca sa porozpráva s Princom Edwardom, synom zakladateľa DofE, a zahrá si DofE quiz s ďalšími deviatimi Dofákmi z Kene, Kanady, Saudskej Arábie či Číny.

 

Záznam z online podujatia si môžete pozrieť tu.

-----------

 

2. Online fundraisingová výzva - DofE Challenge 100

 

Na celom svete sa školy, učitelia či známe osobnosti zo spoločenského a biznis sveta rozhodli vyhrnúť si tento mesiac rukávy a priamo podporiť rozvoj programu DofE cez online fundraisingovú výzvu DofE Challenge 100. 


Pozor, nenechajte si ujsť - Na Slovensku sa môžete tešiť napríklad na britského veľvyslanca, ktorý prejde po Slovensku 100 kilometrov TU, alebo nášho riaditeľa Mariána Zachara, ktorý bude posielať dobro a potiť krv na bicykli TU.

 

Všetky DofE Challenge 100 nájdete na tejto stránke.

-----------

 
3. Limitovaná edícia Poustr DofE
 

Spojili sme sily so slovenskou firmou madebythe: Tá sa okrem úspešných žurnálov venuje aj výrobe plagátov - Poustrov - ktoré zlepšujú Slovensko. Vznikla tak originálna limitovaná edícia Poustra, ktorý zobrazuje príbeh a odkaz princa Philipa. Vytvorili sme ju, aby sme mohli krásnym dielom spoločne osláviť inšpiratívny život zakladateľa DofE, a taktiež, aby sme pomohli zapojiť ďalších mladých ľudí do programu a dali im tak šancu uspieť. Autorom DofE Poustra je umelec Frenky Hříbal. 

 

Podporte zapojenie ideálne aspoň 1 mladého človeka do DofE a my vám pošleme krásny Poustr z limitovanej edície. 

Viac info a vizuálov DofE Poustru nájdete TU.

 

-----------

 

4. Dražba DofE 

 

Medzi našimi Dofákmi a priateľmi DofE sme našli umelcov, maliarov, fotografov, grafikov a rôzne kreatívne duše, ktoré sa s nami podelili o svoje umenie a stvárnili tak posolstvo princa Philipa.

 

V pondelok, 21. júna 2021 09:00 preto spúšťame prvú Dražbu DofE, z ktorej výťažok nám pomôže šíriť DofE a zabezpečiť tak, aby každý mladý človek na Slovensku mal možnosť objaviť svoj potenciál a zažiť si pocit úspechu z naplnených cieľov a snov. 

 

Pozor, nenechajte si ujsť - svoju fotografiu do DofE Dražby venoval aj známy slovenský fotograf, ktorého fotografie sa objavili aj v Americkej tlačovej agentúre. 

 

Update 17. júna 2021 - Do výzvy na zbierku umeleckých diel s odkazom princa Philipa sa zapojilo skoro 20 DofE umelcov z celého Slovenska, ktorí nám zaslali svoj grafiky, maľby, kresby, fotografie či digitálne ilustrácie.

 

Keďže chceme dať talentu našich Dofávko dostatočný priestor, ktorý si zaslúžia, rozhodli sme sa presunúť realizáciu dražby na jeseň.

 

Umelcom srdečne ďakujeme za takúto krásnu formu podpory.

-----------

Tešíme sa, že budete súčasťou oslavy života princa Philipa, vojvodu z Edinburghu a pomôžete nám tak šíriť jeho cenný odkaz a vieru v nekonečný potenciál mladých ľudí po celom Slovensku. 

 

Pozri sa na naše videá

DofE na YouTube

Podporte mladých

Aj vy môžete prispieť k tomu, aby mladí ľudia, odhalili svoj potenciál a uspeli v živote.

Zostaň v obraze

Národná kancelária programu vás bude pravidelne informovať..

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Všetky polia sú povinné ( * ). Ďakujeme