Prvá DofE online ceremónia na svete - DofE hrdinovia aj napriek korone (info a FAQ)

Prvá DofE online ceremónia na svete - DofE hrdinovia aj napriek korone (info a FAQ)

Novinky

24. októbera 2020

Napriek všetkým opatreniam tu už čoskoro máme úplne prvú DofE online ceremóniu na svete! V pondelok 26. októbra 17:00 sa vidíme na virtuálnej oslave našich hrdinov, absolventov programu DofE.

Máte sa všetci na čo tešiť! Kto bude na online ceremónií?

✅ Člen britskej kráľovskej rodiny, princ Edward.
✅ Bývalý a súčasný veľvyslanec Spojeného kráľovstva na Slovensku.
✅ Desiatky slovenských osobností, vrátane napríklad tenistky Daniely Hantuchovej, hudobníčky Jany Kirschner, Veroniky a Mateja Cifrovcov, herečky Petry Polnišovej, vedca Pavla Čekana či šéfa Google Slovensko Rasťa Kulicha.
✅ Zástupcovia 20 veľkých firiem a organizácií na Slovensku, s ktorými spustíme uznávanie absolventov zlatej úrovne DofE pri svojich výberových procesoch. Koncept uznávania DofE nám počas ceremónie predstavia okrem iných Michal Liday, CEO Tatra banka, Peter Irikovský, CEO Exponea a Martin Kuruc, CEO Tesco.
✅ A množstvo ďalších významných osobností...

Všetci títo ľudia sa spojili, aby zagratulovali absolventom DofE a všetkým učiteľom a dobrovoľníkom, ktorí pomáhajú mladým ľuďom plniť si svoje ciele a sny!

Zhrňme si to:

Kedy: 26.októbra 2020, 17:00

Kde: Link na špeciálnu platform, cez ktorú pozvývame sledovať našu online ceremóniu absolventov, účiteľov, dobrovoľníkov v DofE, riaditelov škôl, rodičov absolventov, zriaďovateľov, partnerov a podporovateľov - teda celú DofE komunitu, si nájdu vo svojich emailových schránkach.

Ak nevieš nájsť email s linkom tak sa pozri do spam alebo reklamného foldra. Prípadne sa spýtaj svojho koordinátora, kamaráta absolventa alebo kolegu dobrovoľníka - link je rovnaký pre všetkých pozvaných na ceremóniu.

Čo ostatní: Našu online ceremóniu môžu sledovať aj všetci ostatní na Facebook streame alebo Youtube streame. Neváhaj zdieľať na sociálnych sieťach práve livestream na Facebooku a Youtube.

Čo mám robiť ak mi nefunguje link alebo mám problémy s livestremom na platforme?

  • Skús refreshnúť stránku
  • Vypnúť firemné VPN/APN
  • Odpojiť sa z firemnej wifi (ak je možnosť pripojiť sa na súkromnú)
  • Použiť iný browser (google chrome, mozilla firefox, internet explorer)
  • Použiť iné zariadenie (prísup je možný z počítača a aj mobilného zariadenia)

Potrebujem nejaké špeciálne technické zručnosti/nastavenia pre účasť na ceremónií, ako sa pripojím?
Nie, postačí ti bežné pripojenie na internet, notebook / PC / tablet / mobil, na ktorom sa na ceremóniu v „deň D“ pripojíš. Vstupom na ceremóniu je link, ktorý pozvaní hostia obdržali v pozvánke.

Počujem echo, čo s tým?
V prípade, že počuješ echo, je možné, že sa ti spustili oba streamy (slovenský aj anglický) naraz, preto si, prosím, stopni jeden stream. Vpravo hore je nastavenie jazykových verzií.

Neviem sa odfotiť cez photobooth, čo s tým?
V prípade, že po prekliknutí na photobooth nevieš spustiť fotenie, veľmi pravdepodobne to bude kvôli tomu, že tvoj počítač alebo mobilné zariadenie používa kamerau na iný účel. Odporúčame zatvoriť iné aplikácie (Zoom alebo Skype) alebo webové stránky, ktoré využívajú kameru a skúsiť to znova. 

--------------------

UPDATE 27.10.2020

“Verím, že ste sa vďaka DofE zmenili k lepšiemu a že túto zmenu budete naďalej šíriť aj vo vašom okolí,” aj takto včera Princ Edward virtuálne podporil vyše 1 400 úspešných absolventov DofE.  Len na DofE platforme ju sledovalo 2123 hostí.

Záznam našej MEGA Online ceremónie si nájdete na platforme www.dofeceremonia.sk, na našom Facebooku a tiež Youtube.

Spoločnú Full HD verziu DofE fotky si viete stiahnuť tu

Tagujte sa, sharujte a ukážte, že ste to dali.

 ❤️ĎAKUJEME všetkým osobnostiam, partnerom, učiteľom, riaditeľom, Creative Pro za pomoc s ceremóniou a všetkým podporovateľom po celom svete za to, že aj napriek Korone sme mohli spoločne oceňiť všetkých DofE hrdinov!    

Buďte zodpovední a zostaňte zdraví!  

 

 

Predchádzajúci Ďalšie novinky Nasledujúce

Pozri sa na naše videá

DofE na YouTube

Podporte mladých

Aj vy môžete prispieť k tomu, aby mladí ľudia, odhalili svoj potenciál a uspeli v živote.

Zostaň v obraze

Národná kancelária programu vás bude pravidelne informovať..

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Všetky polia sú povinné ( * ). Ďakujeme