Meet DofE Day 2023!

Meet DofE Day. Top podujatie pre učiteľov a učiteľky už v apríli!

Chcete načerpať novú inšpiráciu? Túžite sa stretnúť s ďalšími DofE učiteľmi a Vedúcimi? Cítite, že si pred koncoročným tlakom potrebujete trocha oddýchnuť? Máme pre vás den relaxu a inšpirácie na Meet DofE Day 2023 v Piešťanoch!

V rámci tohto dňa budete mať možnosť stretnúť britského veľvyslanca Nigela Bakera a vypočuť si prednášku neuropsychológa Dr. Krause známeho z Rádia Slovensko a online seriálu TV Markíza Spoznaj myseľ s Dr. Krause. 

O nezabudnuteľnú atmosféru a hudobné vystúpenia sa postará naša zlatá Dofáčka a vychádzajúca hviezda slovenskej hudby Sona Kmet s našim Koordinátorom DofE Tomášom Gulánom z Evanjelickej spojenej školy v Martine.Kedy a kde sa Meet DofE Day 2023 koná? 
    Štvrtok, 13.04.2023, 09:00 - 18:00 
    Elektrárňa Piešťany, Staničná 2334/51, 921 01 Piešťany

✔️ Pre koho je podujatie určené?
Prihlasovanie je otvorené pre riaditeľky, riaditeľov, učiteľky a učiteľov zapojených v DofE a pre ďalších kolegov z vašej zborovne, ktorých nominujete a tiež sa radi zrelaxujú a naberú energiu.

✔️ Ponuka aj pre neDofE učiteľov!
Tento rok ponúkame jedinečnú možnosť vziať so sebou navyše dvoch učiteľov/učiteliek zo školy či organizácie. Budú môcť načerpať silu DofE komunity a možno ich to inšpiruje k tomu, aby sa pridali do DofE tímu na škole. Nenechajte si túto príležitosť ujsť.

✔️ Prečo organizujeme Meet DofE Day?
Ako prejav vďaky za množstvo práce, energie, času a lásky, ktoré venujete študentom po celom Slovensku. Toto podujatie sa uskutoční vďaka podpore nášho partnera Západoslovenská energetika, a.s.

✔️ Aký je program?
Podujatie sme pripravili tak, aby si jeho účastníci kvalitne oddýchli a zároveň načerpali novú inšpiráciu. Čaká ťa bohatý program plný zaujímavých prednášok na tému mentálneho zdravia a wellbeingu, oddychových aktivít, občerstvenie a priestor na spoločný networking a výmenu skúseností.

✔️ Aký je dress code?
Business casualPrihláste seba aj ostatných kolegov v prihláške najneskôr do 29.03.2023* na tomto linku: bit.ly/MDD2023 alebo naskenujte QR kód 
* Kapacita je obmedzená. Po uzavretí prihlasovania vašu účasť potvrdíme emailom.