Jednodňové online školenie Vedúcich programu DofE

Jednodňové online školenie Vedúcich programu DofE

Kedy?
25.6.2020, od 9:00 do 16:00

Kde?
Online

Získali ste ako Miestne centrum licenciu a potrebujete vyškoliť nových ľudí? Zúčastnite sa školenia a staňte sa certifikovaným Vedúcim programu DofE.

Pri jednodňovom online školení pre Vedúcich programu DofE je podmienkou aj samoštúdium (v rozsahu cca. 5 hodín) a absolvovanie kvízu. Podklady na samoštúdium Vám dňa 13.6. prídu na e-mail, ktorý uvediete v prihláške. Čas na samoštúdium ako aj na absolvovanie kvízu budete mať do 18.06.2020.

Vzdelávacími cieľmi školení pre Vedúcich programu sú:

  • zoznámenie sa so základnou štruktúrou programu, históriou, filozofiou, jeho cieľmi a princípmi či jednotlivými rolami na Miestnom centre,
  • praktické vyskúšanie si vedenia a stanovovania si cieľov u mladých ľudí v DofE tak, aby sme v nich rozvíjali postoje a princípy programu (Mentoring, metóda SMART),
  • získanie základných informácií o rozbehnutí DofE, jeho vedení na Miestnom centre a komunikácii s Národnou kanceláriou.

Absolvent online školenia získa medzinárodne uznávaný certifikát a je schopný viesť skupinu mladých ľudí vo veku 14 - 24 rokov zapojených do programu.

Cieľová skupina: učitelia, pracovníci s mládežou, pedagógovia voľného času, dobrovoľníci, rodičia

 
Online jednodňové školenie Vedúcich programu DofE
piatok: 25.06.2020
kedy: 9:00 - 16:00 
Uzávierka prihlášok: 12.06.2020 o 23:59.
 


Príspevok jednodňového online školenia pre Vedúcich programu je 25€ na účastníka. Tento príspevok hradí Miestne centrum bezhotovostne v rámci ročného členského príspevku. 

Podmienky účasti na školení:

  • Na získanie certifikátu je nutné absolvovať celé školenie, vrátane časti venovanej na samoštúdium a vypĺnenia kvízu (samostatne v čase od 13.6. do 18.6.2020)
  • Certifikát Vedúceho programu Miestneho centra je viazaný na meno a ako taký je neprenosný v rámci školy/organizácie. Ak pracovník opustí organizáciu, je nutné preškoliť ďalších zamestnancov či dobrovoľníka. Certifikát je prenosný s preškolenou osobou na iné Miestne centrum DofE.
  • Účasť na školení je podmienkou pre začatie poskytovania programu DofE, pokiaľ nebolo dohodnuté inak.

S prípadnými otázkami sa môžete obrátiť na našu event manažérku: Mária Lukáčová, maria.lukacova(zavináč)dofe.sk alebo na telefónne číslo:  +421 944 124 798 

Ako sa zúčastniť školenia?

Školenie je kapacitne obmedzené, je preto nutné sa zaregistrovať.

  Ďalšie školenia Nasledujúce

Pozri sa na naše videá

DofE na YouTube

Podporte mladých

Aj vy môžete prispieť k tomu, aby mladí ľudia, odhalili svoj potenciál a uspeli v živote.

Zostaň v obraze

Národná kancelária programu vás bude pravidelne informovať..

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Všetky polia sú povinné ( * ). Ďakujeme