Jozef Tanzer, bronzová úroveň, Bratislava

Jozef Tanzer, bronzová úroveň, Bratislava

Story

"Vďaka DofE som sa naučil vytrvalosti, musel som si každý týždeň nájsť čas a iba vďaka tejto pravidelnej aktivite sa mi podarilo spraviť veci, ktoré by som inak nespravil. DofE fakt odporúčam každému, kto sa chce zlepšiť a potrebuje trošku postrčiť. Program je jedinečná príležitosť spoznať iných ľudí, ktorí pracujú na zlepšovaní seba a okolia."

"Dofe je výnimočný program, v rámci ktorého si s pomocou mentorov každý nastaví svoje výzvy tak, aby boli realistické, ale zároveň veľmi náročné na dosiahnutie. To je tá ľahká časť. Reálna výzva je pravidelne pracovať na dosiahnutí týchto cieľov.

Vďaka DofE som sa naučil vytrvalosti, musel som si každý týždeň nájsť čas, a iba vďaka tejto pravidelnej aktivite sa mi podarilo spraviť veci, ktoré by som inak nespravil. Bola to dokonalá výzva, dosiahnuť tri veci, ktoré sú ťažké a treba na nich dlhodobo a veľa pracovať. K tomuto všetkému je ešte expedícia, kde sa treba fyzicky namáhať a zároveň vytrvať ako tím.

Ako aktivity som si zvolil beh ako šport, artificial inteligence a ako dobrovoľníctvo som organizoval polročný leadership kurz v spolupráci s mnohými partnerskými firmami. DofE fakt odporúčam každému kto sa chce zlepšiť a potrebuje trošku postrčiť. Program je jedinečná príležitosť spoznať iných ľudí, ktorí pracujú na zlepšovaní seba a okolia.”

Jozef je bývalým študentom Gymnázia Jura Hronca no DofE sa zúčastnil v Mládežníckej organizácií Plusko a svoju bronzovú cenu získal v júni 2016.

Predchádzajúci Ďalšie príbehy Nasledujúce

Pozri sa na naše videá

DofE na YouTube

Podporte mladých

Aj vy môžete prispieť k tomu, aby mladí ľudia, odhalili svoj potenciál a uspeli v živote.

Zostaň v obraze

Národná kancelária programu vás bude pravidelne informovať..

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Všetky polia sú povinné ( * ). Ďakujeme