Poď v lete do Južnej Kórey ako člen slovenskej delegácie

Poď v lete do Južnej Kórey ako člen slovenskej delegácie

Príležitosti pre dobrovoľníkov

10. mája 2018

Si Dofák alebo Vedúci DofE? Máš 18- 25 rokov? Dohovoríš sa plynule po anglicky? Poď v lete do Južnej Kórey ako člen slovenskej delegácie.

Odbor mládeže MŠVVaŠ SR nás oslovil s výnimočnou ponukou pre jedného z našich Dofákov alebo Vedúcich DofE. V lete navštívi Južnú Kóreu delegácia piatich Slovákov a jedno miesto je v nej rezervované práve pre Teba, keďže aktívne rozvíjaš svoje charakterové vlastnosti a/alebo pracuješ na ich rozvoji spolu s mladými.

Zaujalo Ťa to? Tak čítaj ďalej.  

ČO TO JE: mládežnícka výmena, ktorá sa uskutoční v rámci slovenskej bilaterálnej spolupráce s Južnou Kóreou  

KEDY:  2. - 9. júla 2018.

PREČO: V novembri 2017 bolo podpísane v Soule Memorandum o spolupráci v oblasti mládeže medzi MŠVVaŠ SR a Ministerstvom rodovej rovnosti a rodiny Kórejskej republiky. Súčasťou jeho implementácie sú aj výmeny mládeže a mladých odborníkov či zástupcov mládežníckych organizácií. Mládežnícke výmeny na KOR strane zastrešuje KYWA https://www.kywa.or.kr, za SR je to IUVENTA. DofE ako jedna z organizácií, ktorá rozvíja mladých ľudí, dostala príležitosť nominovať jedného člena slovenskej delegácie.  

KOĽKO MA TO BUDE STÁŤ? Spiatočné letenky a cestovné poistenie bude hradiť IUVENTA, zvyšné výdavky spojené so stravou, ubytovaním, vnútroštátnou prepravou, ako aj náklady na účasť na kultúrnych zážitkových programoch a iných programoch pokryje KOR strana v plnej výške.  

PROGRAM VÝMENY: Program výmeny ešte nie je známy, tematicky bude zameraný na oboznamovanie sa s mládežníckymi politikami oboch krajín.  

KRITÉRIA VÝBERU: vek 18- 25 rokov, aktívna znalosť anglického jazyka, záujem o mládežnícku politiku.  

VÝBER: V prípade, že Ťa táto výnimočná ponuka zaujala, neváhaj, a pošli svoje CV a motivačný list (po anglicky, max. 150 slov), najneskôr do pondelka, 14.5.2018 na adresu simona.luckanicova@dofe.sk. V motivačnom liste odporúčame uviesť, prečo Ťa táto ponuka zaujala, prečo by si si sa chcel/a tejto výmeny zúčastniť, a ako DofE podľa Tvojej osobnej skúsenosti rozvíja mladých a Teba.

Predchádzajúci Ďalšie novinky Nasledujúce

Pozri sa na naše videá

DofE na YouTube

Podporte mladých

Aj vy môžete prispieť k tomu, aby mladí ľudia, odhalili svoj potenciál a uspeli v živote.

Zostaň v obraze

Národná kancelária programu vás bude pravidelne informovať..

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Všetky polia sú povinné ( * ). Ďakujeme