ORB pre Vedúcich

Od 11. mája 2017 spúšťame nové ORB. Toto sú otázky, ktoré by vás mohli zaujímať. Rozhranie je prehľadnejšie a výrazne rýchlejšie. Je viac prispôsobené pre Vedúcich, je intuitívnejšie. Bude fungovať ako vylepšené webové rozhranie v prehliadači a ako aj aplikácia.

FAQ - Najčastejšie otázky a naše odpovede

PRIHLÁSTE SA DO WEBOVEJ VERZIE NOVÉHO ORB

STIAHNITE SI NOVÚ APLIKÁCIU ORB NA ANDROID

STIAHNI SI NOVÚ APLIKÁCIU PRE iOS - dostupné od 17. mája

 

Prečo spúšťame nové ORB?

Rozhranie je prehľadnejšie a výrazne rýchlejšie. Je viac prispôsobený aj účastníkom a ich potrebám, pre Vedúcich je intuitívnejší. Bude fungovať ako vylepšené webové rozhranie v prehliadači a aplikácia.

Bude k dispozícii aj aplikácia?

Mobilná aplikácia uľahčí administráciu a sledovanie aktivity vašich účastníkov a ich progres. Informácie o všetkých účastníkoch budete mať prehľadne a na jednom mieste. Rovnako pomôže aj účastníkom jednoducho evidovať svoju činnosť a mať prehľad o tom, v akej fáze plnenia sa nachádzajú.

Aplikácie sú celkom dve. Jedna je určená pre vedúcich, druhá je pre účastníkov. Aplikácie medzi sebou navzájom komunikujú a poskytujú informácie, často aj pomocou upozornení priamo v mobile.

Na akých systémoch funguje mobilná aplikácia?

Momentálne funguje na systéme Android a iOS. Aplikácia bude tiež fungovať na iPadoch a tabletoch s Androidom.

Ako sa prihlásim do aplikácie?

V pondelok 8. mája o 19:00 končí funkčnosť starého ORB, nové sa spúšťa vo štvrtok 11. mája. Na webe musíte najskôr kliknúť na odkaz Login as Award Staff, resp. v slovenčine Prihlásiť sa ako správca a zadať login a heslo. Ak by postup nefungoval, napíšte nám na orb@dofe.sk.

Neprišiel Vám email na reset hesla?

V prípade ak neprichádza email z ORB ohľadom zmeny hesla nevytvárajte si nový profil, ale na onlinerecordbook.org stlačte pole "Zabudol si heslo?". V prípade ak ani tam Vám email nepríde, kontaktujte národnú kanceláriu na orb@dofe.sk. 

Budú tam všetky všetky dáta?

Áno, tie sa automaticky preklopia, mali by ste ich nájsť ľahko v novom rozhraní. Urobte si prosím rýchlu kontrolu – ak by bol problém, kontaktujte nás na orb@dofe.sk.

Bude fungovať platba za účastníkov?

Plánujeme ju do dlhodobo do ORB zaintegrovať. O tejto téme vám posunieme podrobné informácie, hneď ako ich budeme mať k dispozícii.

Užitočné linky a návody

Tu nájdete návody a tutoriály, ktoré by vám mali uľahčiť život:

NÁVOD NA POUŽÍVANIE WEBOVEJ APLIKÁCIE

NÁVOD NA POUŽÍVANIE APLIKÁCIE ANDROID A iOS

Ak narazíte na problém alebo vec, ktorá nie je zodpovedaná, alebo nefunguje, kontaktujte nás na orb@dofe.sk alebo priamo svojho programového manažéra. Otázky budeme postupne doplňovať.

Pre Bratislavský kraj je kontaktnou osobou Monika Svetlíková na monika.svetlikova (zavináč) dofe.sk a +421 904 904 828.

Pre Nitriansky, Trnavský a Trenčiansky kraj je kontaktnou osobou Michaela Zatrochová na michaela.zatrochova (zavináč) dofe.sk a +421 903 608 617.

Pre Banskobystrický a Žilinský kraj je kontaktnou osobou Magdaléna Kondela na magdalena.kondela (zavináč) dofe.sk a +421 908 709 994.

Pre Košický a Prešovský kraj je kontaktnou osobou Ján Smolka na jan.smolka (zavináč) dofe.sk a +421 948 020 775.

Pozri sa na naše videá

DofE na YouTube

Podporte mladých

Aj vy môžete prispieť k tomu, aby mladí ľudia, odhalili svoj potenciál a uspeli v živote.

Zostaň v obraze

Národná kancelária programu vás bude pravidelne informovať..

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Všetky polia sú povinné ( * ). Ďakujeme