Získali sme akreditovanú licenciu pre slovenskú Národnú kanceláriu

Získali sme akreditovanú licenciu pre slovenskú Národnú kanceláriu

Novinky

4. apríla 2016

Po viac ako roku práce sa podarilo získať našej organizácií akreditovanú licenciu pre Národnú kanceláriu programu DofE na Slovensku, čo nám umožní rozširovať program do celého Slovenska.

Naša cesta za získaním licencie začala podpisom predbežnej licencie v máji 2015 v Londýne pokračoval návštevou kolegov z The Duke of Edinburgh's International Award Foundation od 22. do 25. februára. Bola zavŕšená podpisom akreditovanej licencie 31. marca 2016 po splnení 37 podmienok. Pre kolegov z Nadácie v Londýne sme boli krajinou, na ktorej testovali nový spôsob budovania a licencovania Národných kancelárií. Veríme, že ten sa stane vzorom vytvárania Národných kancelárií vo svete. 

Po validovaní našej licencie, kolegovia z Londýna oficiálne vyzdvihli našu inovatívnosť v rôznych oblastiach a tatiež spoluprácu s expertnými dobrovoľníkmi, ktorá nám vo veľkej miere pomohla založiť organizáciu alebo vybudovať Branding stratégiu pre Národnú kanceláriu. Ďakujeme všetkým, ktorí sa svojím časom pričinili o tento spoločný úspech! 

Teší nás, že po viac ako roku príprav môžeme povedať, že sme oficálna Národná kancelária programu DofE na Slovensku a že sa môžeme sústrediť na rozšírenie Medzinárodnej ceny vojvodu z Edinburghu do celého Slovenska. Poďme na to!

Viac informácií nájdete aj na stránke Nadácie.

Predchádzajúci Ďalšie novinky  

Pozri sa na naše videá

DofE na YouTube

Podporte mladých

Aj vy môžete prispieť k tomu, aby mladí ľudia, odhalili svoj potenciál a uspeli v živote.

Zostaň v obraze

Národná kancelária programu vás bude pravidelne informovať..

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Všetky polia sú povinné ( * ). Ďakujeme