Zapojili sme do DofE prvé Reedukačné centrum v Hlohovci

Zapojili sme do DofE prvé Reedukačné centrum v Hlohovci

Aktuality

10. júla 2017

Chceme, aby bol program dostupný pre všetkých a veríme, že všetci mladí majú potenciál uspieť. Aj tí, ktorí to v živote nemajú ľahké.

Úspešne sme podpísali licenciu s prvým Reedukačným centrom v Hlohovci, ktoré má najdlhšiu históriu na Slovensku. Už dlhé roky robí kopu práce, aby dala šancu na normálny život niekoľkým desiatkam mladých chalanov ročne. Chalani z "polopšovne" často nemajú v živote stabilné rodinné zázemie a vzory, ktoré by im ukázali ako dosiahnúť, čo chcú. 

Riaditeľ DofE Marian Zachar a riaditeľ centra Viktor Vicena spúšťajú od septembra pilot, ktorý v podobných zariadeniach (napríklad vo Veľkej Británii) funguje už dlhé roky. Držte palce mladým z Hlohovca. Veríme, že im DofE   dá veľa.

Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu je komplexný rozvojový program, ktorý dáva mladým ľuďom vo veku 14 až 24 rokov šancu rozvinúť svoje schopnosti a charakterové vlastnosti pre reálny život, naplniť svoj potenciál a pomôcť im uspieť v živote. Veríme, že každý mladý človek má potenciál uspieť a príležitosti na dobré vzdelanie mu v tom môžu pomôcť.

Predchádzajúci Ďalšie novinky Nasledujúce

Pozri sa na naše videá

DofE na YouTube

Podporte mladých

Aj vy môžete prispieť k tomu, aby mladí ľudia, odhalili svoj potenciál a uspeli v živote.

Zostaň v obraze

Národná kancelária programu vás bude pravidelne informovať..

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Všetky polia sú povinné ( * ). Ďakujeme