Vojvoda z Edinburghu už vyše 60 rokov podporuje vzdelanie, teraz sa sťahuje do ústrania

Vojvoda z Edinburghu už vyše 60 rokov podporuje vzdelanie, teraz sa sťahuje do ústrania

Novinky

5. mája 2017

Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu bude pokračovať vo svojej misii naďalej, už dnes sa rozrastá aj pod patronátom jeho syna - princa Edwarda, grófa z Wessexu.

Od založenia ocenenia Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu v roku 1956 pracoval vojvoda neúnavne na tom, aby umožnil miliónom mladých ľudí na celom svete pracovať na sebe a získať medzinárodné ocenenie.
 
Philip, Jeho kráľovská Výsosť, manžel britskej kráľovnej Alžbety II. sa aktívne venuje vzdelávaniu posledných 61 rokov ako aj zakladateľ a patrón DofE. Len v Spojenom kráľovstve navštívil viac ako 500 ceremónii, kde odovzdal zlaté ocenenie za prácu a dosiahnutie cieľov mnohým mladým. Jeho cena teraz pôsobí vo viac ako 140 krajinách.
 
Ďakujeme mu za  jeho nepretržitú podporu a posielame prianie všetkého dobrého, v čase keď sa pripravuje na odstúpenie z verejného života v najbližších mesiacoch.
 
Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu bude pokračovať vo svojej misii naďalej, už dnes sa rozrastá aj pod patronátom jeho syna - princa Edwarda, grófa z Wessexu a veríme, že aj vďaka tomu rozšírime myšlienku, že môže každý mladý človek uspieť ešte ďalej a ponúkneme šancu dať si výzvu ďalším mladým ľuďom.
 

Predchádzajúci Ďalšie novinky Nasledujúce

Pozri sa na naše videá

DofE na YouTube

Podporte mladých

Aj vy môžete prispieť k tomu, aby mladí ľudia, odhalili svoj potenciál a uspeli v živote.

Zostaň v obraze

Národná kancelária programu vás bude pravidelne informovať..

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Všetky polia sú povinné ( * ). Ďakujeme