Súťaž pre absolventov pilotného ročníka DofE na Slovensku - zmena

Súťaž pre absolventov pilotného ročníka DofE na Slovensku - zmena

Akcie

12. októbera 2016

Prvý ročník internetovej súťaže pre držiteľov bronzových a strieborných cien z prvej Slovenskej ceremónie programu DofE je sprievodnou aktivitou v rámci náborovej kampane Národnej kancelárie Medzinárodnej ceny vojvodu z Edinburghu (skrátene DofE). Súťaž povzbudzuje k zapojeniu sa nových mladých ľudí do programu DofE cez absolventov z prvej ceremónie, ktorí sa programu už zúčastnili v minulosti a sú tak najlepším, osobným príkladom pre nových potencionálnych záujemcov.

Zmena 26.10.2016: Uzatvorenie prihlasovania sa posúva na štvrtok 3.11.2016 20:00 a potrebný počet nových zaregistrovaných záujemcov je minimálne jeden, aby absolvent získal tričko a bol zaradený do žrebovania o ceny. Nie je nutnú zdieľať svoju fotku z ceremónie, ale hlavne svoj unikátny URL.

Priebeh súťaže: Na to aby bol absolvent zaradený do súťaže, musí zverejniť ako svoj status na sociálnej sieti Facebook individualizovanú URL linkom na stránku www.zapojsa.dofe.sk, kde sa budú môcť zaregistrovať odporúčaní záujemcovia. Za každého nového zaregistrovaného záujemcu bude absolventovi pridelený bod.

Nepovinné: Každý absolvent prvej Slovenskej ceremónie ktorá sa konala v Primaciálnom paláci v Bratislave dňa 21.6.2016, vlastní fotografiu z udeľovania cien vyhotovenú profesionálnym fotografom. Absolvent môže tiež svoju upravenú fotografiu, ktorá obsahuje logo DofE, meno účastníka a úroveň ktorú dosiahol, pridať k statusu na sociálnej sieti Facebook (Národná kancelária DofE  mu pošle upravenú fotografiu v prílohe emailu spolu s inštrukciami na nahratie a sprievodným textom) spolu s individualizovaným URL linkom na stránku www.zapojsa.dofe.sk

Cieľom súťaže je prostredníctvom svojho statusu s URL prilákať svojich priateľov na prihlásenie sa do programu. Vďaka unikátnemu URL linku vytvoreného špeciálne pre každého absolventa ceremónie budeme môcť pozorovať počet nových záujemcov ktorý vyplnili cez jeho odkaz prihlasovací formulár a prihlásili sa do programu DofE v jednom z licencovaných Miestnych centier alebo navrhli nové centrum ak sa v zozname nenachádza.

Absolventi DofE sú automaticky zapojení do súťaže po uverejnení unikátneho URL linku (prípadne spolu s fotografiou)a svojou Facebookovom profile. Ak sa cez absolventov link prihlási minimálne jeden nový záujemca a vyplní prihlasovací formulár tak účastník automaticky vyhráva tričko, ktoré mu bude doručené poštou. Absolvent je v prípade prihlásenia minimálne jedného nového záujemcu tiež zaradený do žrebovania o nasledovné ceny: 3 x Prehliadka slovenskej kancelárie Google, 3 x Prehliadka sídla Tatrabanky s jej riaditeľom a 3 x Prehliadka Pixel Federation a návšteva virtuálneho sveta.  Nový záujemca môže tiež navrhnúť svoju školu alebo organizáciu, ak sa tá jeho do programu ešte nezapojila a tiež bude právoplatne zaradený do súťaže.

Časový harmonogram súťaže:

12.10. až 3.11. 2016 - Začiatok súťaže, rozposlanie emailov absolventom ceremónie, informovanie koordinátorov Miestnych centier účastných na ceremónií a prihlasovanie nových záujemcov

3.11. 2016 20:00 - Uzatvorenie prihlasovania

4.11. 2016 - Vyhlásenie výsledkov súťaže a informovanie Miestnych centier o nových záujemcoch

8.11.2016 až 31.1.2017 - Odovzdanie jednotlivých cien

Súťažné podmienky:

  • Do súťaže sa môžu zapojiť všetci absolventi DofE, ktorým bola odovzdaná bronzová alebo strieborná cena DofE na prvej Slovenskej ceremónii DofE z dňa 21.6.2016, ktorá sa uskutočnila v Primaciálnom paláci v Bratislave a ktorí obdržali z Národnej kancelárie DofE email so svojou fotkou a inštrukciami o zapojení do súťaže.
  • Pre viac informácii o súťaži sledujte našu webstránku http://www.dofe.sk/, alebo Facebook http://www.facebook.com/DofESlovensko.
  • Výsledky súťaže oznámime na našom webe aj Facebooku, výhercovia budú kontaktovaní emailom.
  • Kontaktná osoba: Marián Zachar, marian.zachar [zavináč] dofe.sk  |  +421 917 860 777

Predchádzajúci Ďalšie novinky Nasledujúce

Pozri sa na naše videá

DofE na YouTube

Podporte mladých

Aj vy môžete prispieť k tomu, aby mladí ľudia, odhalili svoj potenciál a uspeli v živote.

Zostaň v obraze

Národná kancelária programu vás bude pravidelne informovať..

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Všetky polia sú povinné ( * ). Ďakujeme