Prihlasovanie organizácií na školský rok 2016/2017 sa uzatvára 30. septembra

Prihlasovanie organizácií na školský rok 2016/2017 sa uzatvára 30. septembra

Aktuality

5. septembra 2016

Nezmeškajte jedinečnú príležitosť zapojiť aj Vašu organizáciu do programu Medzinárodnej ceny vojvodu z Edinburghu (skrátene DofE) ktorý v sebe spája rozvoj schopností, charakterových vlastností a naplnenie potenciálu mladého človeka v reálnom živote!

Nezmeškajte jedinečnú príležitosť zapojiť aj Vašu organizáciu do programu DofE, ktorý v sebe spája rozvoj schopností, charakterových vlastností a naplnenie potenciálu mladého človeka v reálnom živote!

Program DofE na Slovensku v júni 2016 ukončil svoj pilotný ročník a má ambíciu rásť do všetkých regiónov Slovenska, aby bol dostupný pre čo najväčší počet mladých ľudí vo veku 14-24 rokov. Od školského roka 2016/2017 je pripravených zapojiť sa do programu už 43 organizácii vo všetkých regiónoch. Program spolu s prezidentom Andrejom Kiskom a britským veľvyslancom podporujú aj TOP lídri slovenského businessu a patrí pod záštitu ministerstva školstva. 

Zapojiť sa do programu je naozaj jednoduché, stačí vyplniť prihlasovací formulár a náš koordinátor Vás bude kontaktovať. Všetko o zapojení Vašej organizácie nájdete na našej stránke o prihlasovaní nových organizácií. Prihlasovanie nových organizácií na školský rok 2016/2017 je otvorené do 30. septembera 2016. Ak by ste sa chceli zapojiť neskôr bude to možné, ale nebudete môcť poskytovať program od začiatku školského roka a Vaši študenti tak pravdepodobne nedokončia žiadnu úroveň programu do konca školského roka 2016/2017.

Prihláška pre zapojenie organizácie

Prihlasovanie nových organizácií na školský rok 2016/2017 je otvorené do 30. septembera 2016.

Prihlásiť sa

 

Viac o programe DofE v reportáži TV JOJ

Predchádzajúci Ďalšie novinky Nasledujúce

Pozri sa na naše videá

DofE na YouTube

Podporte mladých

Aj vy môžete prispieť k tomu, aby mladí ľudia, odhalili svoj potenciál a uspeli v živote.

Zostaň v obraze

Národná kancelária programu vás bude pravidelne informovať..

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Všetky polia sú povinné ( * ). Ďakujeme