Príď na Národné stretnutie DofE 2016 do Jizerských hôr

Príď na Národné stretnutie DofE 2016 do Jizerských hôr

Akcie

26. septembra 2016

Si Vedúcim alebo Školiteľom Dobrodružných expedícií v programe DofE? Či už s programom ešte len začínaš alebo si už ostrieľaný nastavovač cieľov, pozývame ťa stráviť tri dni v krásnom prostredí severných Čiech spoločne s ďalšími Vedúcimi a Školiteľmi programu z Čiech a Slovenska. Príď sa inšpirovať, získať nové skúsenosti a zabaviť sa v spoločnosti učiteľov, ktorí žijú programom DofE.

Dnešným dňom spúšťame prihlasovanie sa na „Národné stretnutie DofE 2016“, ktoré sa bude konať 20. - 22. októbra 2016 v Janove nad Nisou (http://www.hotel-semerink.cz).

Čakajú na Vás zaujímavé semináre, workshopy, možnosť zdieľať dobrú prax s ďalšími Vedúcimi a menšia expedícia do okolitých Jizerských hôr. Určite to bude stáť za to. Viac informácií o programe nájdete v tomto dokumente.

 
Aby sme Vám uľahčili logistiku s dopravou, pripravujeme pre Vás možnosť cestovať spoločne DofE autobusom z Bratislavy (odchod autobusu bude pravdepodobne o 12:45 - presný čas a miesto odchodu budú upresnené). Účasť na stretnutí je bezplatná. Náklady spojené s cestou do Bratislavy prepláca Národná kancelária po predložení príslušných dokladov.

Na Národné stretnutie DofE 2016 sa môžete prihlásiť do 9. 10. 2016 cez tento registračný formulár.

Predchádzajúci Ďalšie novinky Nasledujúce

Pozri sa na naše videá

DofE na YouTube

Podporte mladých

Aj vy môžete prispieť k tomu, aby mladí ľudia, odhalili svoj potenciál a uspeli v živote.

Zostaň v obraze

Národná kancelária programu vás bude pravidelne informovať..

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Všetky polia sú povinné ( * ). Ďakujeme