Hľadáme dve posily do tímu

Hľadáme dve posily do tímu

Aktuality

8. januára 2016

Dvaja Manažéri rozvoja programu, ktorí pomôžu rozšíriť DofE do stredného a východného Slovenska. Si ochotný/á z ničoho urobiť veľký projekt? Veríš, že každý mladý človek má potenciál uspieť? Ak áno, pridaj sa do tímu novo vznikajúcej Národnej kancelárie DofE na Slovensku a prostredníctvom overeného medzinárodného vzdelávacieho programu zlepši nielen kvalitu života mladým ľuďom, ale aj kvalitu vzdelávania na Slovensku.

Výzva

Od septembra 2015 sme rozbehli pilotný ročník programu Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu (skrátene DofE) na 10 organizáciách v Bratislavskom kraji a od septembra 2016 plánujeme rozšírenie do všetkých krajov na Slovensku. Tím programu na Slovensku hľadá ľudí, ktorí by sa pridali a pomohli vybudovať vzdelávací program s významným dopadom na mladých ľudí po celom Slovensku. Hlavné výzvy, s ktorými budeme potrebovať pomôcť:

  1. Vybudovanie celoslovenskej siete organizácií, ktoré budú implementovať program DofE,
  2. Vybudovanie a zefektívňovanie procesov organizácie,
  3. Niekoľko krát do roka event management pri príležitosti odovzdávania cien absolventom od slovenských osobností, resp. z rúk britskej kráľovskej rodiny (skúsenosti kolegov z Českej republiky nájdeš tu) alebo organizovaní školení dobrovoľníkov prípadne ďalšie akcie podporujúce dosahovanie cieľov programu na Slovensku,
  4. A ďalšie, ktoré môžeš iniciovať alebo vymyslieť v rámci programu DofE na Slovensku s možnosťou ovplyvniť chod programu celosvetovo.

Celú ponuku spolu so spôsobom prihlásenia nájdeš v tomto odkaze

Predchádzajúci Ďalšie novinky Nasledujúce

Pozri sa na naše videá

DofE na YouTube

Podporte mladých

Aj vy môžete prispieť k tomu, aby mladí ľudia, odhalili svoj potenciál a uspeli v živote.

Zostaň v obraze

Národná kancelária programu vás bude pravidelne informovať..

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Všetky polia sú povinné ( * ). Ďakujeme