Hľadáme do partie kolegov na dve nové pozície

Hľadáme do partie kolegov na dve nové pozície

Novinky

24. januára 2018

Chceš prejsť z biznisu do neziskovky? Chceš zlepšovať Slovensko cez overený medzinárodný program? DofE brána sa opäť otvára.

Čítaj, prihlás sa alebo daj vedieť svojim priateľom.
 
Hľadáme
 
Manažéra/ku firemných partnerstiev, ktorý/á preberie spoluprácu a aktívne zapájanie firemných partnerov do programu DofE.
 
Chceš rozvíjať vzťahy s najväčšími firmami na Slovensku, vieš ako fungujú HR oddelenia firiem a zároveň chceš, aby Tvoja práca mala zmysel a dopad na tisíce mladých ľudí? Máš odvahu, chuť a zručnosti budovať vzdelávací program s dopadom na celé Slovensko? Veríš, že každý mladý človek má potenciál uspieť? Ak áno, pridaj sa k nám a prostredníctvom overeného medzinárodného vzdelávacieho programu zlepši nielen kvalitu života mladým ľuďom, ale aj kvalitu vzdelávania na Slovensku.
 
Viac informácií a možnosť prihlásiť sa na linku inhiro.com
 
Event manažéra/ku, ktorý/á zorganizuje slávnostné ceremónie, oceňovania a iné motivačné eventy s ambíciou zlepšiť vzdelávanie na Slovensku.
 
Je tvojou silnou stránkou organizovanie eventov a nepoznáš nič lepšie, ako pocit po úspešne zorganizovanej akcii? Rád/a prekonávaš vlastné hranice? Máš chuť organizovať ceremónie pre stovky mladých ľudí a zároveň vymýšľať eventy pre študentov, učiteľov a partnerov? Máš chuť a zručnosti budovať vzdelávací program s dopadom na celé Slovensko? Veríš, že každý mladý človek má potenciál uspieť? Ak áno, pridaj sa k nám a prostredníctvom overeného medzinárodného vzdelávacieho programu zlepši nielen kvalitu života mladým ľuďom, ale aj kvalitu vzdelávania na Slovensku.
 
Viac informácií a možnosť prihlásiť sa na linku inhiro.com
 
Prihlasovanie pre obe pozície končí 5.2.2018

Predchádzajúci Ďalšie novinky Nasledujúce

Pozri sa na naše videá

DofE na YouTube

Podporte mladých

Aj vy môžete prispieť k tomu, aby mladí ľudia, odhalili svoj potenciál a uspeli v živote.

Zostaň v obraze

Národná kancelária programu vás bude pravidelne informovať..

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Všetky polia sú povinné ( * ). Ďakujeme