Novinky

 • 3 hviezdy sú na ceste do tímu, ale hľadá sa ešte jedna supernova

  Aktuality

  3 hviezdy sú na ceste do tímu, ale hľadá sa ešte jedna supernova

  13. februára 2017

  Do tímu Národnej kancelárie hľadáme ešte jednu posilu na rok 2017. Eventového koordinátora/ku, ktorý/á v roku 2017 pripraví VIP návštevu na Slovensku a slovenskú časť globálneho eventu v Prahe pre najaktívnejších zlatých absolventov nášho programu z celého sveta.

 • Hľadáme tri hviezdy do tímu

  Aktuality

  Hľadáme tri hviezdy do tímu

  25. januára 2017

  Do tímu Národnej kancelárie hľadáme tri posily: Manažéra programu, Office manažéra a Komunikačného & eventového manažéra. Si ochotný/á z ničoho urobiť veľký projekt? Veríš, že každý mladý človek má potenciál uspieť? Ak áno, pridaj sa k nám.

 • Hľadáme stážistu na leto 2017

  Novinky

  Hľadáme stážistu na leto 2017

  18. decembera 2016

  V roku 2017 budeme hľadať 5 kolegov do tímu. Prvou pozíciou je Social Impact Intern, ktorého hľadáme spolu so Slovak Professionals Abroad Program (SPAP) z LEAF.

 • Skúsenosti Vedúcich zo školenia: Slovensko a Izrael sú si v mnohom podobné

  Reportáže

  Skúsenosti Vedúcich zo školenia: Slovensko a Izrael sú si v mnohom podobné

  11. decembera 2016

  V júni 2016 mali tri Vedúce programu DofE možnosť vycestovať na seminár o multikulturalizme do Izraela. Počas piatich dní dostali príležitosť zoznámiť sa s prístupom k peer-to-peer forme vzdelávania, vidieť ako program DofE beží v rôznych Miestnych centrách v Izraeli a spoznať lepšie ako pristupujú k vzdelávaniu rôznych kultúrne zmiešaných skupín mladých ľudí. Zoznám sa s ich príbehom a vzdelávaj sa s DofE aj ty.

 • Súťaž pre absolventov pilotného ročníka DofE na Slovensku - zmena

  Akcie

  Súťaž pre absolventov pilotného ročníka DofE na Slovensku - zmena

  12. októbera 2016

  Prvý ročník internetovej súťaže pre držiteľov bronzových a strieborných cien z prvej Slovenskej ceremónie programu DofE je sprievodnou aktivitou v rámci náborovej kampane Národnej kancelárie Medzinárodnej ceny vojvodu z Edinburghu (skrátene DofE). Súťaž povzbudzuje k zapojeniu sa nových mladých ľudí do programu DofE cez absolventov z prvej ceremónie, ktorí sa programu už zúčastnili v minulosti a sú tak najlepším, osobným príkladom pre nových potencionálnych záujemcov.

 • Príď na Národné stretnutie DofE 2016 do Jizerských hôr

  Akcie

  Príď na Národné stretnutie DofE 2016 do Jizerských hôr

  26. septembra 2016

  Si Vedúcim alebo Školiteľom Dobrodružných expedícií v programe DofE? Či už s programom ešte len začínaš alebo si už ostrieľaný nastavovač cieľov, pozývame ťa stráviť tri dni v krásnom prostredí severných Čiech spoločne s ďalšími Vedúcimi a Školiteľmi programu z Čiech a Slovenska. Príď sa inšpirovať, získať nové skúsenosti a zabaviť sa v spoločnosti učiteľov, ktorí žijú programom DofE.

 • Prihlasovanie organizácií na školský rok 2016/2017 sa uzatvára 30. septembra

  Aktuality

  Prihlasovanie organizácií na školský rok 2016/2017 sa uzatvára 30. septembra

  5. septembra 2016

  Nezmeškajte jedinečnú príležitosť zapojiť aj Vašu organizáciu do programu Medzinárodnej ceny vojvodu z Edinburghu (skrátene DofE) ktorý v sebe spája rozvoj schopností, charakterových vlastností a naplnenie potenciálu mladého človeka v reálnom živote!

 • Prihlás sa s DofE na medzinárodný projekt Visualize me v Litve

  Akcie

  Prihlás sa s DofE na medzinárodný projekt Visualize me v Litve

  4. septembra 2016

  Si Vedúcim v programe DofE? Zaujímajú Ťa kreatívne spôsoby práce s mladými? Chceš sa naučiť novú metódu pre uľahčenie stanovovaní aktivít, cieľov a evaluácie? Prihlás sa do 13.9. a staň sa jedným zo štyroch účastníkov projektu zo Slovenska.

 • DofE v Skautingu už aj na Slovensku

  Aktuality

  DofE v Skautingu už aj na Slovensku

  19. mája 2016

  Včera sme podpísali s Jurajom Lizákom, riaditeľom Ústredia Slovenského Skautingu, Dohodu o spolupráci, aby sa jedného dňa mohli všetci skauti zapojiť do Medzinárodnej ceny vojvodu z Edinburghu (DofE) vo svojom zbore alebo oblasti.

 • Prvé Školenie pre školiteľov programu DofE na Slovensku

  Akcie

  Prvé Školenie pre školiteľov programu DofE na Slovensku

  11. apríla 2016

  Počas víkendu 2. a 3. apríla sme v rámci programu Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu (DofE) vytrénovali prvých trénerov, ktorí budú školiť Vedúcich programu a Školiteľov a Hodnotiteľov Dobrodružných expedícií na celom Slovensku.

Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Následující

Pozri sa na naše videá

DofE na YouTube

Podporte mladých

Aj vy môžete prispieť k tomu, aby mladí ľudia, odhalili svoj potenciál a uspeli v živote.

Zostaň v obraze

Národná kancelária programu vás bude pravidelne informovať..

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Všetky polia sú povinné ( * ). Ďakujeme